Runtastic Running & Fitness

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177,7 MB
  • Version 8.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Runtastic
Sağlıklı bir yaşam elde eetmek isterseniz Runtastic Running mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşamı hayatınıza endekse etmek istiyorsanız mobil cihazınızda kaliteli bir fitness uygulamasına yer verebilirsiniz. IOS  işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Runtastic Running & Fitness uygulaması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Mobil cihazınız sayesinde hem daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilir hem de vaktinizi daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Uygulamayı yüklediğinizde ne yapacağınızı bilmiyorsanız üzülmeyin, sesli koç özelliği sizlere yardımcı olacak ve hedefinizi birlikte belirleyeceksiniz. Zamanla hedefinize doğru ilerleyişinizi Runtastic Running mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. GPS koşu aktivitelerinde arkadaşların seni koşu haritasında takip edebilecekler. Sizde onlarla iletişime geçebilir, onlarla birlikte aktivite yapabilirsiniz.

Uygulamanın dahili müzik oynatıcı ve Powersong özelliği sayesinde antrenman esnasında motivasyonunuz tavan yapacaktır. Koşu takibi ve parkur planlama gibi özellikler sayesinde son aktivitelerinizin istatistiklerine erişim yaparak kişisel gelişiminizi yakından görebilirsiniz. Runtastic online ortamında antrenman analizlerini görmek, koçluk desteği almak ve arkadaşlarınla rekabete girmek çok kolaydır. Dilediğiniz gibi bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Runtastic Running & Fitness indir
DİĞER SÜRÜMLER