Runtastic Running & Fitness

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177,7 MB
  • Version 8.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Runtastic
Runtastic Running mobil uygulaması, cep telefonunuzda sizlere sağlıklı bir yaşam için yardımcı olacaktır.

Kullanıcılarının fitness tutkunları tarafından oluştuğu Runtastic Running & Fitness mobil uygulaması sağlıklı bir yaşam için Android  mobil cihazınızda yerini alıyor. Yürüyüş, koşu, jogging, bisiklet, tırmanışlı yürüyüş, kayak ve yürüyüş gibi tüm fitness aktivitelerine uygulamaya sahip olarak başlayabilirsiniz. Mobil cihazınız uygulama sayesinde kat etmiş olduğunuz mesafeyi ve kalori hesaplayarak sizlere sunuyor.

Tek başınıza spor yapmak size göre değilse, sıkılıyorsanız Runtastic Running uygulamasından, bu aktiviteleri yapan kişiler ile iletişime geçebilir ve onlarla birlikte sporunuzu yapabilirsiniz. Şimdi yakınınızdaki ve uzağınızdaki arkadaşlarınızla gruplar kurabilir ve birlikte spor yapma keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca onlarla liderlik tablosunda rekabet içine girerek birbirinizi motive edebilirsiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak yardıma ihtiyacınız olabilir bu durumda da spor koçuna başvurabilirsiniz. Koçunuz uygulama içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdi tüm yıl için kendine bir koşu hedefinizi belirlemeye hazır mısınız? Hedeflerinize ulaşmanızda sizlere her tür desteği verecek olan Runtastic Running uygulamasına sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Runtastic Running & Fitness indir
DİĞER SÜRÜMLER